Sanchez zapowiedział solową muzykę na przyszły rok.
Multiplatynowy artysta Stephen Sanchez oraz francuska wokalistka i songwriterka Devi połączyli siły w nowym pobocznym projekcie Dress & Tie. Gruba wydała debiutancką, imienną EP-kę, która ukazała się nakładem Mercury Records.
EP-ka „Dress & Tie” składa się z trzech oszczędnie zaaranżowanych piosenek miłosnych, które Stephen wyprodukował wspólnie z Konradem Snyderem (Kacey Musgraves, Noah Kahan). – Dress & Tie narodziło się z miłości do siebie nawzajem i wspólnego poszukiwania prawdziwych piosenek o miłości w świecie pełnym nieudanych prób. Te utwory powstały z pasji, a nie pod presją. Opowiadają naszą historię w najczystszej formie. Mamy nadzieję, że odnajdziecie w sobie niekończące się pokłady inspiracji dzięki magii tych piosenek, w świecie, który zdaje się zapominać, że miłość wciąż jest czymś tak prostym: osiągalną, piękną, cudowną magią – komentuje Sanchez.
Projekt jest pierwszym wydawnictwem Stephena od czasu jego docenionego przez krytyków i publiczność debiutanckiego albumu „Angel Face” z 2023 r. Po jego premierze Sanchez zagrał wiele wyprzedanych koncertów jako headliner w Ameryce Północnej, Wielkiej Brytanii, Australii i Europie, a ostatnio zakończył serię występów u boku Mumford & Sons.
„Dress & Tie” zapowiada długo oczekiwany powrót Stephena. W 2026 r. pojawi się dużo więcej jego solowej muzyki.

